Paslaugos

Pirmasis susipažinimas su žirgais

Paslaugos

Jojimas – žirgo valdymas bei treniravimas raiteliui sėdint ant žirgo nugaros. Jojimas susijęs su pramoga, poilsiu, sportu, keliavimu ar kai kurių susirgimų gydymu. Jojant raitelis valdo žirgą savo kūno judesių bei papildomo tam specialiai pritaikyto inventoriaus pagalba. Kviečiame visus, norinčius aktyviai praleisti laisvalaikį, išmokti joti! Jojimas, tai ne tik sportas, bet ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas, sveikatos šaltinis, nepamirštamų emocijų gavimas bei atsipalaidavimas po sunkios darbo savaitės. Jūsų kūnas ir siela Jums dėkos už šį malonumą!

  • GERĖJA PUSIAUSVYRA
  • STIPRĖJA RAUMENYS
  • LAVĖJA KOORDINACIJA IR JUDESIŲ PLANAVIMAS
  • MAŽĖJA RAUMENŲ ĮTAMPA
  • DIDĖJA JUDESIŲ AMPLITUDĖ SĄNARIUOSE
  • MAŽĖJA PATOLOGINIŲ JUDESIŲ MODELIAI
  • GERĖJA KRAUJOTAKOS SISTEMŲ FUNKCIJOS
  • JUTIMŲ (SENSORIKOS) INTEGRACIJA

Jojimo treniruotės trukmė yra apie 1 valandą. Mokytis joti gali tiek maži, tiek suaugę. Vaikučiams „Rūtos žirgai“ turi puikią galimybę pradėti mokytis šios sporto šakos ant mažųjų žirgelių – ponių, o suaugusieji gali kreiptis į trenerę Laurą – mokytis joti ant suaugusio žirgo. Užsiėmimų laiką būtina suderinti su trenerėmis telefonu arba per Facebook. Laiką suderiname pagal patogumą Jums. Kilus klausimams kontaktiniai duomenys yra skelbiami skiltyje KONTAKTAI.

Juk visiems norisi nors kartą pasėdėti ant didingo žirgo nugaros, pajausti tą malonumą, kai Jūsų klauso toks didelis gyvūnas. Vienkartiniai jojimai pramogai yra galimi tiek aptvertoje aikštėje ant smėlio grunto tiek gali būti derinami išjojimai į gamtą. O galbūt norite romantiško pasijodinėjimo su antrąja puse? Tai taip pat įmanoma! Dėl laiko ir trukmės derinama asmeniškai su viena iš trenerių.

Norintiems įsiamžinti su žirgais sudarome puikias tam sąlygas. Fotografą galite pasirinkti patys arba pagal pageidavimą fotografas bus parinktas. Mūsų rekomendacijos: Raminta Razmaitė Photograpy Andrius Navickas

Norite pradžiuginti savo vaiką per gimtadienį, tačiau nesugalvojate originalios dovanos? Galite užsakyti ponį arba žirgą tiesiai į savo šventę! Paslauga taip pat derinama asmeniškai su viena iš trenerių.

Liepos 6d. su žirgais

Kontaktai

Vadovė Laura Nastajūtė
Tel. Nr.: +37064735260
El. pašto adresas: laura.nastajute@gmail.com

Pavaduotoja Rūta Kuzmaitė
Tel. Nr.: +37067002173
El. pašto adresas: rkuzmaite@gmail.com

Copyright 2020, zzsa by getspace.lt